Neden Lamine Parke

Avantajları
» Montajı kolaydır ve hızlı döşenir.
» Tutkal gerekmez.
» 4 tarafın birbirine mükemmel bir şekilde kilitlenmesi ile tüm zemin yekpare bir şekilde hareket ederek plakalar arası açılmalara olanak vermez.
» Yerden ısıtmalı zeminler için uygundur.
» Maksimum dayanma gücü sağlar. Lamine parke yüzeylerine 6 ila 7 kat UV kürlenmeli cila uygulanmıştır. Bilinen en dayanıklı cilalardan birisi olan bu madde yer döşemesinin uzun süre güzel görüntüsünü ve dayanıklılığını korumasını sağlar.
» Tamiri kolaydır. Parkeye bir zarar gelirse, zarar gören parça değiştirilebilir.
» Döşeme işlemi bitince, hemen eşyalarınızı yerleştirip oturmanıza olanak sağlar.
» Önceden sürülmüş yedi kat cila ile uzun yıllar rahatça kullanım sağlar
» Uzun ömürlüdür. Lamine yer döşemesi sistre tabir edilen bir onarım işlemiyle zaman içerisinde yüzeyinde meydana gelebilecek bozulma ve yıpranmalardan arındırılabilir. 4 defaya kadar sistre kabul edebilen bir ürün olan lamine parkenin tıpkı güzel bir mobilya takımı gibi zaman geçtikçe değeri artar ve bakımı doğru yapıldığında bir ömür boyunca kullanılabilir.

» Masif parkeye nazaran çalışması azdır.
» Çevreye uyumlu, esnek bir malzemedir. Lamine parke, kullanılacağı mekâna yüzer sistemle döşenir. Bu sistem ağacın doğal hareketine izin vererek mevsim değişiklikleri ve ısı farklarından dolayı döşemenizde çatlama ve açılma olmasını engeller.
»Doğaldır. Hızlı döşenen diğer tür zemin kaplamalarının aksine lamine parkeler doğal ahşap malzeme kullanılarak üretilir. Lamine parke kullanılan mekânlarda elde edilen görüntü seçilen ağacın %100 doğal görüntüsüdür.