Neden Duvardan Duvara Halı?

Çünkü Estetiktir.Size özel dizayn ve sınırsız renk, desen ve doku alternatifleri ile hayalinizdeki mekanı yaratmanızda en büyük yardımcınızdır. Her stilde, her zevke uygun duvardan duvara halılar evinize ve şirketinize yepyeni bir görünüm, prestij ve imaj kazandırır.

Çünkü Konforludur. Sizlere sıcaklık ve hareket özgürlüğü sağlayarak bedeninize ve ruhunuza hitap eder. Mekanlarınızda atacağınız her adımda mutluluk ve huzur duymanızı sağlar.Yarattığınız çekici mekanları sevdiklerinizle paylaşırken bir yandan da onlar için ömür boyu antistatik koruma sağlamış olursunuz.

Çünkü Pratiktir. Her türlü zemine yapıştırmadan uygulanabilen ve kolaylıkla sökülebilen duvardan duvara halı evinizin ve işyerinizin dekoratif, fonksiyonel ve yaşayan bir unsurudur.

Çünkü Sağlıklı ve Güvenlidir. Özellikle polyamid elyaflı halılar alev almazlığı, boğucu gazlar üretmemesi, hav bırakmaması, mikroorganizmaları barındırmaması gibi özellikleri ve kaygan olmayan yumuşacık bir yüzey sunuşu ile gerçekten güvenlidir. Toz ve alerjik maddeleri bünyesinde hapsederek evinizin havasının kalitesini artırır ve bu maddelerden kurtulmak halınızı temizlemek kadar kolaydır.

Çünkü Bir İhtiyaç ve Alışkanlıktır. İnsanoğlu ilk çağlardan beri yaşama alanlarının giydirilmesinde farklı malzemeler denemiş (bitki örtüleri, avladığı hayvanların postları, hasır vs.) ve sonunda halı dokumayı öğrenerek yaşadığı yerleri daha sıcak ve yaşanası kılmıştır.

Çünkü Çevre Dostudur. Hem üretim hem kullanım aşamalarında doğaya saygılıdır. Isı yalıtımı sayesinde %5'e yakın enerji tasarrufu sağlar. Geri dönüşüm imkanı vardır.

Çünkü Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Sağlar. Günlük hayatın ve şehir hayatının gürültülerinden sizi korur. Bu da evinizde daha az gürültü ve daha az stres demektir.

Kısacası mekanlarınızda duvardan duvara halıyı tercih etmek için sayısız nedeniniz var... Peki sizinki hangisi?